« wstecz

OGÓLNOPOLSKIE SEMINARIUM TECHNICZNE

W dniu 19 czerwca 2008 r. w Warszawie odbyła się konferencja zorganizowana przez Ochronę mienia i informacji - czasopismo branżowe. Wśród firm, które zaprezentowały rozwiązania z zakresu zabezpieczeń była również nasza firma. Podobnie jak na targach Securex w Poznaniu można było zapoznać się z rozwiązaniami biometrycznymi jakie oferuje Cardco Sp. z o.o. a także wysłuchać prezentacji z tego zakresu. Więcej informacji o konferencji znajdziecie Państwo na stronie www.ochrona-mienia.pl


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry