« wstecz

CARDCO - Producent kart plastikowych, rabatowych, stałego klienta.

Karty plastikowe - zastosowanie praktyczne

Wyróżniamy różne metody drukowania, np.: druk termsublimacyjny jest odmianą termotransferu, ale pozwala na wykonywanie nadruków pełnokolorowych (CMYK) - nie każda metoda jest polecana, żeby wykonać karty elektroniczne - chipowe.

Do niedawna karty plastikowe były kojarzone tylko z kartami telefonicznymi. Ale (co ważne) stan ten się ekspresowo zmienia z racji częstszego wykorzystywania kart plastikowych w planach stricte promocyjnych, np.: karty identyfikacyjne. Karty plastikowe mogą być numerowane za pomocą drukarki kart plastikowych.

Karty mikroprocesorowe cieszą się z każdym rokiem większą renomą i popularnością. Oczywiścieto wynika z niskiej ceny za jaką możemy je zdobyć, a także dostępności, ponieważ - takie są fakty - w Polsce jest kilka dobrych i renomowanych przedsiębiorstw je dostarczających.
 

Karty stałego klienta

Musimy jednak mieć na uwadze, że ta wartość karty nie może być tylko wyznacznikiem jakości - zazwyczaj warto zapłacić więcej i posiadać tą gwarancję, że zlecenie na nasze karty zostanie wykonane zupełnie dobrze, a kolorystyka będą zgodne z oczekiwaniami - właśnie dlatego karta plastikowa należy wykonywać profesjonalnie.

Karty magnetyczne cieszą się z każdym rokiem większą renomą i użytecznością. Zazwyczajto bierze się z niskiej ceny za jaką możemy je kupić, a również dostępności, ponieważ - takie są fakty - na rynku jest wiele i renomowanych przedsiębiorstw je sprzedających.

Do niedawna karty plastikowe były kojarzone tylko z kartami telefonicznymi. Jednak (co ważne) stan ten się ekspresowo zmienia z racji częstszego wykorzystywania kart plastikowych w uwarunkowaniach stricte sprzedażowych, np.: karty z paskiem magnetycznym. Karty plastikowe mogą być numerowane za pośrednictwem drukarki kart plastikowych.

 
 

Żródło:http://www.artykuly.propl.eu/id-tag/identyfikatory-plastikowe


NEWS

:: Integracja czytnika linii papilarnych w drzwi naszego partnera firmy RK Aluminium.

Wspaniały przykład integracji czytnika linii papilarnych ekey integra w przepięknie zaprojektowane drzwi firmy RK Aluminium. DO wyboru również subtelnie ukryty w pochwyt - skaner linii papilarnych arte.

:: Camerimage 2018. System Automatycznej Identyfikacji.

Jesień to dla Cardco szczególnie zwiększona aktywność w zakresie obsługi Systemów Identyfikacji ważnych imprez masowych w obszarze kultury.

:: NOWOŚĆ - Drukarki ZC100, ZC300, ZC350

Wreszcie są dostępne tak długo oczekiwane nowe modele drukarek kart,które zastąpią drukarki ZXP1 i ZXP3. Ich największą zaletą jest większa mobilność, wyższa jakość nadruku na kartach PVC i prędkość druku termosublimacyjnego.

:: Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit

To już 10-ty raz zagościł w Łodzi Międzynarodowy Festiwal Producentów Muzycznych Soundedit, którego mieliśmy przyjemność wspomóc systemem identyfikacji gości.

:: Systemy Lojalnościowe i Kartowe - Newsy SPA - wiadomości ze świata SPA & Wellness

Wywiad z Prezesem Zarządu firmy CARDCO Markiem Galewskim na temat Systemów Lojalnościowych.

Karty

do góry